Bel Fuse Inc. C48-00R22-32P9-106
C48-00R22-32P9-106 picture photo
Mfg. Part Number
C48-00R22-32P9-106
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 32C 26#20 6#12 PIN RECP
Datasheet Download
C48-00R22-32P9-106.pdf
Availability of C48-00R22-32P9-106
QUANTITY
C48-00R22-32P9-106 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-00R22-32P9-106
Internal Part NumberEIS-C48-00R22-32P9-106
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-00R22-32P9-106
Related LinksC48-00R22, C48-00R22-32P9-106 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-00R22-32P9-106 Details Description
Related parts for C48-00R22-32P9-106
IC EEPROM 64KBIT 200NS 28SOIC datasheet.pdf
SENSOR 750PSI 7/16-20UNF .5-4.5V datasheet.pdf
Crystal 38.4000MHz 10ppm 10pF 60 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
CONN PLUG 17POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
CABLE FLAT FLEX 2" 0.50MM 22POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 25W datasheet.pdf
RES 301 OHM 3/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
Connector Receptacle USB TypeA 3.0, Super Speed 9 Position Through Hole, Right Angle, Horizontal datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 400W datasheet.pdf
CAP CER 1200PF 100V NP0 RADIAL datasheet.pdf