Bel Fuse Inc. C48-00R22-32S9-102
C48-00R22-32S9-102 picture photo
Mfg. Part Number
C48-00R22-32S9-102
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 32C 26#20 6#12 SKT RECP
Datasheet Download
C48-00R22-32S9-102.pdf
Availability of C48-00R22-32S9-102
QUANTITY
C48-00R22-32S9-102 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-00R22-32S9-102
Internal Part NumberEIS-C48-00R22-32S9-102
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-00R22-32S9-102
Related LinksC48-00R22, C48-00R22-32S9-102 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-00R22-32S9-102 Details Description
Related parts for C48-00R22-32S9-102
RECEPTACLE DIP SOCKET 42POS .6" datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS R/A .100 SLD datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 7 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
CAP FILM 0.68UF 10% 250VDC RAD datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS INLINE PIN datasheet.pdf
CONN PLUG 10POS RT ANG W/PINS datasheet.pdf
IC TOUCH SENSOR 8KEY 32TQFP datasheet.pdf
D4N-1172 datasheet.pdf
DIODE ZENER 6.8V 500MW DO35 datasheet.pdf
CABLE DSUB datasheet.pdf
CAP FILM 1NF 5% 400VDC RAD datasheet.pdf