Bel Fuse Inc. C48-06R12-3S9-406
C48-06R12-3S9-406 picture photo
Mfg. Part Number
C48-06R12-3S9-406
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 3C 3#16 S TH PLUG LC
Datasheet Download
C48-06R12-3S9-406.pdf
Availability of C48-06R12-3S9-406
QUANTITY
C48-06R12-3S9-406 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-06R12-3S9-406
Internal Part NumberEIS-C48-06R12-3S9-406
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-06R12-3S9-406
Related LinksC48-06R1, C48-06R12-3S9-406 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-06R12-3S9-406 Details Description
Related parts for C48-06R12-3S9-406
FUSE GLASS 750MA 250VAC 2AG datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 9POS VERT 3.5MM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .100 EXTEND datasheet.pdf
TRIMMER 22K OHM 0.5W PC PIN datasheet.pdf
FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 150W datasheet.pdf
RES 33.2 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RECEPT 24POS PLUG datasheet.pdf
XCEDE 3W LEFT 4PVH 8COL datasheet.pdf
OSC MEMS 123.5200MHZ LVPECL SMD datasheet.pdf