Bel Fuse Inc. C48-06R14-4P10-402
C48-06R14-4P10-402 picture photo
Mfg. Part Number
C48-06R14-4P10-402
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 4C 4#12 P TH PLUG WC
Datasheet Download
C48-06R14-4P10-402.pdf
Availability of C48-06R14-4P10-402
QUANTITY
C48-06R14-4P10-402 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-06R14-4P10-402
Internal Part NumberEIS-C48-06R14-4P10-402
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-06R14-4P10-402
Related LinksC48-06R14, C48-06R14-4P10-402 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-06R14-4P10-402 Details Description
Related parts for C48-06R14-4P10-402
TRANS PREBIAS NPN 250MW TSFP-3 datasheet.pdf
SENSOR CURRENT XFMR 100A AC datasheet.pdf
MOSFET N-CH 30V 84A LFPAK datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 75W datasheet.pdf
Crystal 16.0000MHz 30ppm 18pF 40 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
RES CHAS MNT 130 OHM 1% 5W datasheet.pdf
OSC PROG 2.5V 1.3NS 50PPM datasheet.pdf
RES 2 OHM 0.6W 0.1% RADIAL datasheet.pdf