Bel Fuse Inc. C48-06R14Y15S9-402
C48-06R14Y15S9-402 picture photo
Mfg. Part Number
C48-06R14Y15S9-402
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 15C 15#20 S TH PLUG WC
Datasheet Download
C48-06R14Y15S9-402.pdf
Availability of C48-06R14Y15S9-402
QUANTITY
C48-06R14Y15S9-402 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-06R14Y15S9-402
Internal Part NumberEIS-C48-06R14Y15S9-402
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-06R14Y15S9-402
Related LinksC48-06R14, C48-06R14Y15S9-402 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-06R14Y15S9-402 Details Description
Related parts for C48-06R14Y15S9-402
TERM BLOCK HDR 6POS R/A 5.08MM datasheet.pdf
POLYSWITCH 1.50A HOLD SMD datasheet.pdf
SWITCH LEVER SPST/NO 16A QC TERM datasheet.pdf
CONN HEADER 15POS R/A .100 GOLD datasheet.pdf
FIXED IND 10UH 2.5A 129 MOHM SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 75W datasheet.pdf
RES 107 OHM 1% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 2POS BOX MNT W/SKTS datasheet.pdf
Connector Socket 22 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf