Bel Fuse Inc. C48-06R22-19S10-406
C48-06R22-19S10-406 picture photo
Mfg. Part Number
C48-06R22-19S10-406
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 19C 19#16 S TH PLUG LC
Datasheet Download
C48-06R22-19S10-406.pdf
Availability of C48-06R22-19S10-406
QUANTITY
C48-06R22-19S10-406 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-06R22-19S10-406
Internal Part NumberEIS-C48-06R22-19S10-406
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-06R22-19S10-406
Related LinksC48-06R22, C48-06R22-19S10-406 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-06R22-19S10-406 Details Description
Related parts for C48-06R22-19S10-406
JUMPER-H1506TR/A2015R/H1506TR 3" datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 250V 200MA SOT23 datasheet.pdf
CONN HEADER 22POS .100" DL GOLD datasheet.pdf
CONN HEADER .100" 23POS SGL GOLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .156 WW datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS DIP .125 SLD datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V/1.8V 0.15A 6TMLF datasheet.pdf
CONN SUPER-SAFEWAY NEMA L15-20 datasheet.pdf
ROUND SPACER 0.125" NYLON 5.33MM datasheet.pdf
DIN-POWER SHELL HOUSING D20 datasheet.pdf
RES 191K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
820UF 25V 12,5X20MM 105C 7000H datasheet.pdf