Bel Fuse Inc. C48-06R22-19S6-102
C48-06R22-19S6-102 picture photo
Mfg. Part Number
C48-06R22-19S6-102
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 19C 19#16 SKT PLUG
Datasheet Download
C48-06R22-19S6-102.pdf
Availability of C48-06R22-19S6-102
QUANTITY
C48-06R22-19S6-102 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-06R22-19S6-102
Internal Part NumberEIS-C48-06R22-19S6-102
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-06R22-19S6-102
Related LinksC48-06R22, C48-06R22-19S6-102 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-06R22-19S6-102 Details Description
Related parts for C48-06R22-19S6-102
FAN AXIAL 119X32MM 12VDC WIRE datasheet.pdf
RES SMD 430K OHM 5% 1/10W 0402 datasheet.pdf
TRANS NPN PREBIAS/PNP 0.6W 6TSOP datasheet.pdf
CONN HEADER R/A .100 18POS 15AU datasheet.pdf
RES SMD 86.6 OHM 0.05% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V 0.15A 4FLIPCHIP datasheet.pdf
RES SMD 1K OHM 0.1% 0.225W 2208 datasheet.pdf
POT 150 OHM 12.5W WIREWOUND LIN datasheet.pdf