Bel Fuse Inc. C48-10R10-20S7-106
C48-10R10-20S7-106 picture photo
Mfg. Part Number
C48-10R10-20S7-106
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 2C 2#16 SKT RECP
Datasheet Download
C48-10R10-20S7-106.pdf
Availability of C48-10R10-20S7-106
QUANTITY
C48-10R10-20S7-106 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-10R10-20S7-106
Internal Part NumberEIS-C48-10R10-20S7-106
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-10R10-20S7-106
Related LinksC48-10R10, C48-10R10-20S7-106 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-10R10-20S7-106 Details Description
Related parts for C48-10R10-20S7-106
DIODE TUNING EPICAP 30V TO92-2 datasheet.pdf
Connector Header 22 Position 0.100" (2.54mm) Tin Surface Mount datasheet.pdf
Connector Receptacle 30 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
IC BUFF/DVR TRI-ST DUAL 20TSSOP datasheet.pdf
CONV DC/DC 2W 05VIN +/-15VOUT datasheet.pdf
RES 2.7 OHM 100W 1% TO247 datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
CAP CER 4.7UF 35V X6S 1206 datasheet.pdf
DIODE ZENER 27V 3W DO204AL datasheet.pdf
DIODE ZENER 8.7V 500MW SOD80 datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 100HTQFP datasheet.pdf
OSC SO 100.000MHZ LVDS SMD datasheet.pdf