Bel Fuse Inc. C48-10R10-2S10-106
C48-10R10-2S10-106 picture photo
Mfg. Part Number
C48-10R10-2S10-106
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 2C 2#20 SKT RECP
Datasheet Download
C48-10R10-2S10-106.pdf
Availability of C48-10R10-2S10-106
QUANTITY
C48-10R10-2S10-106 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-10R10-2S10-106
Internal Part NumberEIS-C48-10R10-2S10-106
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-10R10-2S10-106
Related LinksC48-10R10, C48-10R10-2S10-106 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-10R10-2S10-106 Details Description
Related parts for C48-10R10-2S10-106
CONN HOUSING TAB 50POS PANEL MT datasheet.pdf
RES SMD 825 OHM 0.05% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC MULTIVIBRATR RETRIG DL 16SOIC datasheet.pdf
CONN PLUG 22POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
CAP TANT 0.22UF 20% 50V AXIAL datasheet.pdf
IC FLASH 256MBIT 100NS 64FBGA datasheet.pdf
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15V datasheet.pdf
DIN-POWER F048FW-13 0C1-1 datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X10MM XCUT T412 datasheet.pdf
DIODE SBR datasheet.pdf
CAP 680 UF 20% 50 V datasheet.pdf