Bel Fuse Inc. C48-10R12-12P10-102
C48-10R12-12P10-102 picture photo
Mfg. Part Number
C48-10R12-12P10-102
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 12C 12#20 PIN RECP
Datasheet Download
C48-10R12-12P10-102.pdf
Availability of C48-10R12-12P10-102
QUANTITY
C48-10R12-12P10-102 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-10R12-12P10-102
Internal Part NumberEIS-C48-10R12-12P10-102
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-10R12-12P10-102
Related LinksC48-10R12, C48-10R12-12P10-102 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-10R12-12P10-102 Details Description
Related parts for C48-10R12-12P10-102
CONN HEADER 20POS .100 VERT GOLD datasheet.pdf
IC BUFFER NON-INVERTING SOT553 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS .125 EXTEND datasheet.pdf
IC DC/DC UMODULE 12A 118-LGA datasheet.pdf
CAP CER 51PF 50V NP0 1812 datasheet.pdf
CONN HSNG RCPT JAM NUT 3POS SKT datasheet.pdf
IC OSC VCXO 311.04MHZ 6-CLCC datasheet.pdf