Bel Fuse Inc. C48-10R12-3S6-102
C48-10R12-3S6-102 picture photo
Mfg. Part Number
C48-10R12-3S6-102
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 3C 3#16 SKT RECP
Datasheet Download
C48-10R12-3S6-102.pdf
Availability of C48-10R12-3S6-102
QUANTITY
C48-10R12-3S6-102 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-10R12-3S6-102
Internal Part NumberEIS-C48-10R12-3S6-102
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-10R12-3S6-102
Related LinksC48-10R1, C48-10R12-3S6-102 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-10R12-3S6-102 Details Description
Related parts for C48-10R12-3S6-102
SIDAC SYM 3CHP 130V 250A MS-013 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 120POS .100 EXTEND datasheet.pdf
IC CLK BUFFER 1:8 80MHZ 20SOIC datasheet.pdf
IC OPAMP GP 700KHZ 8SOIC datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 125V datasheet.pdf
CAP ALUM 68UF 20% 25V RADIAL datasheet.pdf
RES 10K OHM 10W 3% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 100W datasheet.pdf
CAP CER 0.18UF 100V X7R 1812 datasheet.pdf
RES 150 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V datasheet.pdf
CAP CER 9.1PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf