Bel Fuse Inc. C48-10R12-3S8-106
C48-10R12-3S8-106 picture photo
Mfg. Part Number
C48-10R12-3S8-106
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 3C 3#16 SKT RECP
Datasheet Download
C48-10R12-3S8-106.pdf
Availability of C48-10R12-3S8-106
QUANTITY
C48-10R12-3S8-106 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-10R12-3S8-106
Internal Part NumberEIS-C48-10R12-3S8-106
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-10R12-3S8-106
Related LinksC48-10R1, C48-10R12-3S8-106 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-10R12-3S8-106 Details Description
Related parts for C48-10R12-3S8-106
SWITCH KEYLOCK 3POS ALT DPST-NC datasheet.pdf
CAP CER 0.27UF 50V X7R 1210 datasheet.pdf
CAP ALUM 0.33UF 20% 50V SMD datasheet.pdf
MULTIGIG RT T1 1" BP FULL RGHT datasheet.pdf
CONV DC/DC 10W 9-18VIN +/-12VOUT datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V datasheet.pdf
IC FPGA 476 I/O 1020BGA datasheet.pdf
Connector Socket 37 Position 0.079" (2.00mm) Gold Surface Mount, Right Angle datasheet.pdf
HEATSINK 54X54X10MM XCUT datasheet.pdf
CONN PLUG 10POS CABLE SKT datasheet.pdf
RES SMD 560 OHM 5% 1/16W 0402 datasheet.pdf