Bel Fuse Inc. C48-10R14-4S10-106
C48-10R14-4S10-106 picture photo
Mfg. Part Number
C48-10R14-4S10-106
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 4C 9#20 3#16 SKT RECP
Datasheet Download
C48-10R14-4S10-106.pdf
Availability of C48-10R14-4S10-106
QUANTITY
C48-10R14-4S10-106 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-10R14-4S10-106
Internal Part NumberEIS-C48-10R14-4S10-106
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-10R14-4S10-106
Related LinksC48-10R14, C48-10R14-4S10-106 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-10R14-4S10-106 Details Description
Related parts for C48-10R14-4S10-106
VARISTOR 135V 400A DISC 5MM datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 6V datasheet.pdf
HEATSINK TO-218 W/PINS 1.5"TALL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONVERTER DC-DC 9V 10A VERT T/H datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 100V 8A TO263AB datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 100W datasheet.pdf
IC CPLD 8MC 7.5NS 28PLCC datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 48V datasheet.pdf
RES SMD 7.5K OHM 1% 1/2W 0805 datasheet.pdf
MARKERS datasheet.pdf
FUSE CERAMIC 6.3A 250VAC 5X20MM datasheet.pdf