Bel Fuse Inc. C48-10R14-4S9-406
C48-10R14-4S9-406 picture photo
Mfg. Part Number
C48-10R14-4S9-406
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 4C 4#12 S BY RECP LC
Datasheet Download
C48-10R14-4S9-406.pdf
Availability of C48-10R14-4S9-406
QUANTITY
C48-10R14-4S9-406 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-10R14-4S9-406
Internal Part NumberEIS-C48-10R14-4S9-406
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-10R14-4S9-406
Related LinksC48-10R1, C48-10R14-4S9-406 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-10R14-4S9-406 Details Description
Related parts for C48-10R14-4S9-406
RES SMD 680K OHM 5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
HEADER OPEN .018"DIA .300 6POS datasheet.pdf
RES 0.005 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
IC PMIC DC/DC 1CH LDO 3CH datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 100W datasheet.pdf
Connector Socket 46 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
TAPE HAZARD ADH RED datasheet.pdf
LED ASSY RA 3MM RED DIFF datasheet.pdf