Bel Fuse Inc. C48-10R14Y15S10-406
C48-10R14Y15S10-406 picture photo
Mfg. Part Number
C48-10R14Y15S10-406
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 15C 15#20 S BY RECP LC
Datasheet Download
C48-10R14Y15S10-406.pdf
Availability of C48-10R14Y15S10-406
QUANTITY
C48-10R14Y15S10-406 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-10R14Y15S10-406
Internal Part NumberEIS-C48-10R14Y15S10-406
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-10R14Y15S10-406
Related LinksC48-10R14, C48-10R14Y15S10-406 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-10R14Y15S10-406 Details Description
Related parts for C48-10R14Y15S10-406
CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf
CONN HEADR BRKWAY .100 58POS STR datasheet.pdf
TIP SOLDER CHISEL 3/16" F/PSI100 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS .156 EXTEND datasheet.pdf
KIT CAP .05-.75PF 20 EA 15 VALUE datasheet.pdf
IC RX AM/FM/SW/LW RAD RDS 24SSOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 75W datasheet.pdf
OSC VCXO 20.000MHZ LVCMOS SMD datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 56POS SKT datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .100" datasheet.pdf