Bel Fuse Inc. C48-10R16-24S-100
C48-10R16-24S-100 picture photo
Mfg. Part Number
C48-10R16-24S-100
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 24C 24#20 SKT RECP
Datasheet Download
C48-10R16-24S-100.pdf
Availability of C48-10R16-24S-100
QUANTITY
C48-10R16-24S-100 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-10R16-24S-100
Internal Part NumberEIS-C48-10R16-24S-100
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-10R16-24S-100
Related LinksC48-10R1, C48-10R16-24S-100 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-10R16-24S-100 Details Description
Related parts for C48-10R16-24S-100
RES SMD 787 OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC LCD DISPLAY BIAS 40-TQFN datasheet.pdf
IC VREF SERIES 1.25V 8MSOP datasheet.pdf
DIODE ZENER 4.7V 500MW LLDS datasheet.pdf
4X20 VFD DISPLAY USB BLU/GRN datasheet.pdf
HEATSINK 70X70X25MM XCUT datasheet.pdf
PLUG datasheet.pdf
TWEEZER REMOVAL datasheet.pdf
SYSTEM datasheet.pdf
CAP FILM 680NF 5% 100VDC RAD datasheet.pdf
CAP FILM 470NF 10% 310VAC AXIAL datasheet.pdf