Bel Fuse Inc. C48-10R16Y24S-406
C48-10R16Y24S-406 picture photo
Mfg. Part Number
C48-10R16Y24S-406
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 24C 24#20 S BY RECP LC
Datasheet Download
C48-10R16Y24S-406.pdf
Availability of C48-10R16Y24S-406
QUANTITY
C48-10R16Y24S-406 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-10R16Y24S-406
Internal Part NumberEIS-C48-10R16Y24S-406
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-10R16Y24S-406
Related LinksC48-10R1, C48-10R16Y24S-406 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-10R16Y24S-406 Details Description
Related parts for C48-10R16Y24S-406
RES ARRAY 15 RES 33K OHM 16SOIC datasheet.pdf
CONN RCPT 22POS .100 DL STR PCB datasheet.pdf
RES 30.9K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
LED 5MM VERT HE DIFF YLW PC MNT datasheet.pdf
IC SRAM 256KBIT 25NS 28SOJ datasheet.pdf
CAP CER 0.015UF 50V X7R 1812 datasheet.pdf
RES 1.3 OHM 10W 5% AXIAL datasheet.pdf
RES 10K OHM 1/4W .5% AXIAL datasheet.pdf
IC CPLD 320MC 10NS 208PQFP datasheet.pdf
INDICATOR datasheet.pdf
CAP CER 6.2PF 200V NP0 0402 datasheet.pdf