Bel Fuse Inc. C48-10R18-14S6-402
C48-10R18-14S6-402 picture photo
Mfg. Part Number
C48-10R18-14S6-402
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 14C 14#16 S BY RECP WC
Datasheet Download
C48-10R18-14S6-402.pdf
Availability of C48-10R18-14S6-402
QUANTITY
C48-10R18-14S6-402 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-10R18-14S6-402
Internal Part NumberEIS-C48-10R18-14S6-402
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-10R18-14S6-402
Related LinksC48-10R18, C48-10R18-14S6-402 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-10R18-14S6-402 Details Description
Related parts for C48-10R18-14S6-402
IC I/O EXPANDER I2C 4B 8SOIC datasheet.pdf
IC SWITCH HISIDE SMART TO220-7 datasheet.pdf
CONN RCPT 3 POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
CAP TANT 100UF 10V 10% 3015 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 100W datasheet.pdf
RES 18.7K OHM 1% 1W AXIAL datasheet.pdf
SWITCH ROTARY SP10T datasheet.pdf
XCEDE RGHT 2PVH 8COL NK datasheet.pdf
CAP 220 UF 20% 16 V datasheet.pdf
Surface mounted, 2 pin package Package outline IC datasheet.pdf