Bel Fuse Inc. C48-10R18-31S6-106
C48-10R18-31S6-106 picture photo
Mfg. Part Number
C48-10R18-31S6-106
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 31C 31#20 SKT RECP
Datasheet Download
C48-10R18-31S6-106.pdf
Availability of C48-10R18-31S6-106
QUANTITY
C48-10R18-31S6-106 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-10R18-31S6-106
Internal Part NumberEIS-C48-10R18-31S6-106
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-10R18-31S6-106
Related LinksC48-10R18, C48-10R18-31S6-106 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-10R18-31S6-106 Details Description
Related parts for C48-10R18-31S6-106
IC CNTRLR PWM 2-PH BUCK 24-QFN datasheet.pdf
DIODE ZENER 12V 225MW SOT23-3 datasheet.pdf
PLATE END ZAP PA ORANGE datasheet.pdf
RES SMD 715 OHM 0.05% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 26POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN PLUG 37POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 100W datasheet.pdf
PREMO-FLEX LGT 152 TYPEA 16POS datasheet.pdf
Connector Socket 22 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
RES 64.9K OHM 0.4W 1% AXIAL datasheet.pdf