Bel Fuse Inc. C48-10R18-8P10-106
C48-10R18-8P10-106 picture photo
Mfg. Part Number
C48-10R18-8P10-106
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 8C 8#12 PIN RECP
Datasheet Download
C48-10R18-8P10-106.pdf
Availability of C48-10R18-8P10-106
QUANTITY
C48-10R18-8P10-106 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-10R18-8P10-106
Internal Part NumberEIS-C48-10R18-8P10-106
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-10R18-8P10-106
Related LinksC48-10R18, C48-10R18-8P10-106 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-10R18-8P10-106 Details Description
Related parts for C48-10R18-8P10-106
IC PROM SER I-TEMP 3.3V 20-SOIC datasheet.pdf
CAP CER 10000PF 50V X7R AXIAL datasheet.pdf
C6424 EVAL MODULE datasheet.pdf
SCR PHASE CTRL 4200V 3300A datasheet.pdf
CONN RCPT 2POS CBL MNT W/PINS datasheet.pdf
RES CHAS MNT 56 OHM 5% 5W datasheet.pdf
CAP CER 0.1UF 16V X7R 0402 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 200W datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 2.8V SMD datasheet.pdf
CAP CER 3.9PF 250V NP0 0805 datasheet.pdf