Bel Fuse Inc. C48-10R20-16S6-106
C48-10R20-16S6-106 picture photo
Mfg. Part Number
C48-10R20-16S6-106
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 16C 16#16 SKT RECP
Datasheet Download
C48-10R20-16S6-106.pdf
Availability of C48-10R20-16S6-106
QUANTITY
C48-10R20-16S6-106 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-10R20-16S6-106
Internal Part NumberEIS-C48-10R20-16S6-106
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-10R20-16S6-106
Related LinksC48-10R20, C48-10R20-16S6-106 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-10R20-16S6-106 Details Description
Related parts for C48-10R20-16S6-106
IC MCU 8BIT 768B OTP 8SOIJ datasheet.pdf
CAP CER 0.39UF 50V X7R 1812 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 500W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 150W datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 28VIN 28VOUT 50W datasheet.pdf
RES 1 OHM 10W 5% RADIAL datasheet.pdf
OSC MEMS 50.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
10P MTA100 CONN ASSY POL TAB datasheet.pdf
CAP FILM 56NF 5% 250VDC RAD datasheet.pdf