Bel Fuse Inc. C48-10R20Y25P-406
C48-10R20Y25P-406 picture photo
Mfg. Part Number
C48-10R20Y25P-406
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 19#20 6#12 P BY RECP LC
Datasheet Download
C48-10R20Y25P-406.pdf
Availability of C48-10R20Y25P-406
QUANTITY
C48-10R20Y25P-406 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-10R20Y25P-406
Internal Part NumberEIS-C48-10R20Y25P-406
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-10R20Y25P-406
Related LinksC48-10R2, C48-10R20Y25P-406 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-10R20Y25P-406 Details Description
Related parts for C48-10R20Y25P-406
TRIMMER 25K OHM 0.15W TH datasheet.pdf
CONN SPRING CONT 19 POS .197 SMD datasheet.pdf
RES SMD 205K OHM 0.05% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC DEMUX UHS 1:2 NONINV SC70-6 datasheet.pdf
MAT FEML SNAP 17-1/2X35-1/2X1/16 datasheet.pdf
CAP POLYMER 390UF 20% 2.5V SMD datasheet.pdf
IC MODULATOR LP/HP 1CH 24-SSOP datasheet.pdf
TRANS NPN 5GHZ SOT323 datasheet.pdf
RECEIVER MOD IR REMOTE datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X20MM L-TAB T766 datasheet.pdf
LED COB WHT 7.5MM 5000K 80CRI datasheet.pdf
CAP FILM 3UF 5% 1000VDC AXIAL datasheet.pdf