Bel Fuse Inc. C48-10R20Y39S9-406
C48-10R20Y39S9-406 picture photo
Mfg. Part Number
C48-10R20Y39S9-406
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 37#20 2#16 S BY RECP LC
Datasheet Download
C48-10R20Y39S9-406.pdf
Availability of C48-10R20Y39S9-406
QUANTITY
C48-10R20Y39S9-406 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-10R20Y39S9-406
Internal Part NumberEIS-C48-10R20Y39S9-406
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-10R20Y39S9-406
Related LinksC48-10R20, C48-10R20Y39S9-406 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-10R20Y39S9-406 Details Description
Related parts for C48-10R20Y39S9-406
IC OPAMP GP 100KHZ 8SO datasheet.pdf
DIODE ARRAY GP 80V 100MA SSMINI3 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 50W datasheet.pdf
Crystal 27.0000MHz 30ppm 10pF 40 Ohm -10°C - 60°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
TERMINAL ZP 2.5/2AN/QV/5 datasheet.pdf
EDGE SENSOR datasheet.pdf
TVS DIODE 33VWM 53.3VC SMBJ datasheet.pdf
IC FIFO 131X18 2.5V 5NS 240BGA datasheet.pdf
CONN EDGECARD 70POS .125" datasheet.pdf
FLEXLITE CABLE STRANDED datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 12POS datasheet.pdf