Bel Fuse Inc. C48-10R22-12S10-102
C48-10R22-12S10-102 picture photo
Mfg. Part Number
C48-10R22-12S10-102
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 12C 12#12 SKT RECP
Datasheet Download
C48-10R22-12S10-102.pdf
Availability of C48-10R22-12S10-102
QUANTITY
C48-10R22-12S10-102 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-10R22-12S10-102
Internal Part NumberEIS-C48-10R22-12S10-102
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-10R22-12S10-102
Related LinksC48-10R22, C48-10R22-12S10-102 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-10R22-12S10-102 Details Description
Related parts for C48-10R22-12S10-102
FAN FILTER/SCREEN STEEL 120MM datasheet.pdf
RES SMD 2.4K OHM 5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
LED RED DIFF 3MM ROUND T/H datasheet.pdf
RES SMD 34K OHM 0.05% 1/16W 0402 datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 15 Position Through Hole Press-Fit datasheet.pdf
CAP CER 100PF 500V Y5U RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 22PF 50V NP0 2-DIP datasheet.pdf
RES SMD 174K OHM 0.1% 1/8W 1206 datasheet.pdf
CAP TANT 68UF 10% 60V AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 50 OHM 0.05% 1/5W 1506 datasheet.pdf