Bel Fuse Inc. C48-10R22-19S10-102
C48-10R22-19S10-102 picture photo
Mfg. Part Number
C48-10R22-19S10-102
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 19C 19#16 SKT RECP
Datasheet Download
C48-10R22-19S10-102.pdf
Availability of C48-10R22-19S10-102
QUANTITY
C48-10R22-19S10-102 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-10R22-19S10-102
Internal Part NumberEIS-C48-10R22-19S10-102
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-10R22-19S10-102
Related LinksC48-10R22, C48-10R22-19S10-102 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-10R22-19S10-102 Details Description
Related parts for C48-10R22-19S10-102
CASE ABS GRAY 7.09"L X 10.2"W datasheet.pdf
RES SMD 2.32M OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 200W datasheet.pdf
DIODE MODULE 600V 70A TO249 datasheet.pdf
RES 301 OHM 1% 1/2W AXIAL datasheet.pdf
RES 0.931 OHM 7W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
SURFACE LS BELT 1X30" A VFN datasheet.pdf
CONN HEADER 32POS R/A .100" GOLD datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 3A 120V datasheet.pdf
FIXED IND 6.8NH 600MA 100 MOHM datasheet.pdf
OSC MEMS CONFIGURABLE OUTPUT datasheet.pdf
CAP FILM 0.0022UF 20% 310VAC AXI datasheet.pdf