Bel Fuse Inc. C48-10R22-19S7-402
C48-10R22-19S7-402 picture photo
Mfg. Part Number
C48-10R22-19S7-402
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 19C 19#16 S BY RECP WC
Datasheet Download
C48-10R22-19S7-402.pdf
Availability of C48-10R22-19S7-402
QUANTITY
C48-10R22-19S7-402 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-10R22-19S7-402
Internal Part NumberEIS-C48-10R22-19S7-402
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-10R22-19S7-402
Related LinksC48-10R22, C48-10R22-19S7-402 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-10R22-19S7-402 Details Description
Related parts for C48-10R22-19S7-402
CONN EDGECARD 26POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
SWITCH SPDT .1A 30VDC ROLL PLNGR datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 30 Circuit 0.652" (16.56mm) datasheet.pdf
Crystal 36.0000MHz 30ppm 12pF 50 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
TVS DIODE 28VWM 45.4VC SOD123 datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 7POS STR datasheet.pdf
IC OPAMP GP 800KHZ RRO 8UMAX datasheet.pdf
LED SUPPLY CV AC/DC 48V 1.56A datasheet.pdf
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
LED ARRAY XLAMP CXA2530 19MM WHT datasheet.pdf
CASMA PLUG STR X 2TEMPFLEX141170 datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 2.5V SMD datasheet.pdf