Bel Fuse Inc. C48-10R22-19S9-402
C48-10R22-19S9-402 picture photo
Mfg. Part Number
C48-10R22-19S9-402
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 19C 19#16 S BY RECP WC
Datasheet Download
C48-10R22-19S9-402.pdf
Availability of C48-10R22-19S9-402
QUANTITY
C48-10R22-19S9-402 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-10R22-19S9-402
Internal Part NumberEIS-C48-10R22-19S9-402
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-10R22-19S9-402
Related LinksC48-10R22, C48-10R22-19S9-402 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-10R22-19S9-402 Details Description
Related parts for C48-10R22-19S9-402
RES SMD 130 OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IDC CABLE - HSR60H/AE60G/HPL60H datasheet.pdf
RES ARRAY 2 RES MULT OHM 1206 datasheet.pdf
IC PWR 8-BIT SHIFT REGIS 20-SOIC datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 18POS STR 3.5MM datasheet.pdf
8352-10 CONDUCTOR PUNCH datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 5V datasheet.pdf
CONN HEADER 60PS STR DL .100 TIN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS .156" datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS JAM NUT PINS datasheet.pdf