Bel Fuse Inc. C48-10R22-32P6-106
C48-10R22-32P6-106 picture photo
Mfg. Part Number
C48-10R22-32P6-106
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 32C 26#20 6#12 PIN RECP
Datasheet Download
C48-10R22-32P6-106.pdf
Availability of C48-10R22-32P6-106
QUANTITY
C48-10R22-32P6-106 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-10R22-32P6-106
Internal Part NumberEIS-C48-10R22-32P6-106
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-10R22-32P6-106
Related LinksC48-10R22, C48-10R22-32P6-106 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-10R22-32P6-106 Details Description
Related parts for C48-10R22-32P6-106
RES ARRAY 8 RES 20K OHM 2512 datasheet.pdf
CAP CER 0.82UF 100V X7R 1812 datasheet.pdf
Z-PACK/B RAMH.125P datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 132W datasheet.pdf
RES 300 OHM 2% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 22UH 2.2A 88.3 MOHM datasheet.pdf
RES 27.4K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG INLINE 10POS SKT datasheet.pdf