Bel Fuse Inc. C48-10R24-43S6-102
C48-10R24-43S6-102 picture photo
Mfg. Part Number
C48-10R24-43S6-102
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 43C 23#20 20#16 SKT RECP
Datasheet Download
C48-10R24-43S6-102.pdf
Availability of C48-10R24-43S6-102
QUANTITY
C48-10R24-43S6-102 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-10R24-43S6-102
Internal Part NumberEIS-C48-10R24-43S6-102
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-10R24-43S6-102
Related LinksC48-10R24, C48-10R24-43S6-102 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-10R24-43S6-102 Details Description
Related parts for C48-10R24-43S6-102
CAP CER 4700PF 50V X7R RADIAL datasheet.pdf
CABLE ASSY AMPTRAC DUP SC XG 2M datasheet.pdf
HEAT SHRINK TUBING datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 125V datasheet.pdf
RES 35.7K OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 75K OHM 5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS .100" datasheet.pdf
CONN RCPT 26POS JAM NUT SKT datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 12V 168W datasheet.pdf
CAP CER 6800PF 50V X7R 0805 datasheet.pdf