Bel Fuse Inc. C48-10R24Y43S6-406
C48-10R24Y43S6-406 picture photo
Mfg. Part Number
C48-10R24Y43S6-406
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 23#20 20#16 S BY RECP LC
Datasheet Download
C48-10R24Y43S6-406.pdf
Availability of C48-10R24Y43S6-406
QUANTITY
C48-10R24Y43S6-406 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-10R24Y43S6-406
Internal Part NumberEIS-C48-10R24Y43S6-406
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-10R24Y43S6-406
Related LinksC48-10R24, C48-10R24Y43S6-406 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-10R24Y43S6-406 Details Description
Related parts for C48-10R24Y43S6-406
SURGE SUPP THYRISTOR 90V TO-92 datasheet.pdf
SWITCH PUSH DPST-NC 10A 110V datasheet.pdf
IC LATCH OCTAL D 3STATE 20TSSOP datasheet.pdf
RES SMD 287K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 30V 20A PPAK SO-8 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 99W datasheet.pdf