Bel Fuse Inc. C48-10R24Y57S10-402
C48-10R24Y57S10-402 picture photo
Mfg. Part Number
C48-10R24Y57S10-402
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 57C 2#12 55#20 S BY RECP
Datasheet Download
C48-10R24Y57S10-402.pdf
Availability of C48-10R24Y57S10-402
QUANTITY
C48-10R24Y57S10-402 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-10R24Y57S10-402
Internal Part NumberEIS-C48-10R24Y57S10-402
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-10R24Y57S10-402
Related LinksC48-10R24, C48-10R24Y57S10-402 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-10R24Y57S10-402 Details Description
Related parts for C48-10R24Y57S10-402
FIXED IND 68UH 1.56A 145 MOHM TH datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 9 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
RES SMD 33K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC ADC 16-BIT I2C PROGBL 10-SON datasheet.pdf
CAP CER 1.5UF 16V X7R RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 160W datasheet.pdf
MICRO WIRE SADLLE NATURAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 300W datasheet.pdf
CABLE TIE METAL BARB 8.0" datasheet.pdf