Bel Fuse Inc. C48-10R8Y3S8-402
C48-10R8Y3S8-402 picture photo
Mfg. Part Number
C48-10R8Y3S8-402
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 3C 3#20 S BY RECP WC
Datasheet Download
C48-10R8Y3S8-402.pdf
Availability of C48-10R8Y3S8-402
QUANTITY
C48-10R8Y3S8-402 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-10R8Y3S8-402
Internal Part NumberEIS-C48-10R8Y3S8-402
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-10R8Y3S8-402
Related LinksC48-10R8, C48-10R8Y3S8-402 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-10R8Y3S8-402 Details Description
Related parts for C48-10R8Y3S8-402
OSC XO 28.6363MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
IGBT 600V 28A 100W D2PAK datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 20SSOP datasheet.pdf
SHIELD ADAPTER TYPE2 3 MODULES datasheet.pdf
CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP datasheet.pdf
RES SMD 13K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 600V 15A TO220FP datasheet.pdf
RES SMD 3.9K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
TERM BLOCK HEADER datasheet.pdf
POT 10K OHM 1/20W CARBON LINEAR datasheet.pdf