Bel Fuse Inc. C48-16R10Y5S9-402
C48-16R10Y5S9-402 picture photo
Mfg. Part Number
C48-16R10Y5S9-402
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 5C 5#20 S BY PLUG WC
Datasheet Download
C48-16R10Y5S9-402.pdf
Availability of C48-16R10Y5S9-402
QUANTITY
C48-16R10Y5S9-402 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-16R10Y5S9-402
Internal Part NumberEIS-C48-16R10Y5S9-402
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-16R10Y5S9-402
Related LinksC48-16R1, C48-16R10Y5S9-402 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-16R10Y5S9-402 Details Description
Related parts for C48-16R10Y5S9-402
IC FPGA 166 I/O 240PQFP datasheet.pdf
CONN HEADER PA 2POS TOP W/BOSS datasheet.pdf
FIXED IND 120UH 160MA 6 OHM SMD datasheet.pdf
COVER D-SUB 9-M COND (1000PCS) datasheet.pdf
Crystal 27.0000MHz 30ppm 10pF 40 Ohm -40°C - 85°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
IC LPDDR2 SDRAM 8GBIT WFBGA datasheet.pdf
CAP FILM 470NF 20% 630VDC AXIAL datasheet.pdf
EMI FILTER BEADS 22 OHM 2300MA 2 datasheet.pdf
INDUCTOR, 180NH POWER BEAD NPB datasheet.pdf
AB 2C 2#4 PIN PLUG datasheet.pdf
1.8 V to 5 V Auto-Zero, In-Amp with Shutdown IC datasheet.pdf