Bel Fuse Inc. C48-16R12-12S6-100
C48-16R12-12S6-100 picture photo
Mfg. Part Number
C48-16R12-12S6-100
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 12C 12#20 SKT PLUG W/BS
Datasheet Download
C48-16R12-12S6-100.pdf
Availability of C48-16R12-12S6-100
QUANTITY
C48-16R12-12S6-100 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-16R12-12S6-100
Internal Part NumberEIS-C48-16R12-12S6-100
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-16R12-12S6-100
Related LinksC48-16R12, C48-16R12-12S6-100 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-16R12-12S6-100 Details Description
Related parts for C48-16R12-12S6-100
FIXED IND 4.7UH 2.7A 40 MOHM SMD datasheet.pdf
CAP FILM 3300PF 10% 1.5KVDC RAD datasheet.pdf
IC COMPARATOR DUAL LP 9WLP datasheet.pdf
CAP CER 4700PF 2KV Y5R RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 50W datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 22POS 5.08MM datasheet.pdf
IC AMP AUDIO PWR MONO AB 16USMD datasheet.pdf
CONN RCPT 48POS PNL MNT SKT datasheet.pdf
FERRITE CHIP 100OHM 900MA 1210 datasheet.pdf