Bel Fuse Inc. C48-16R14-12S7-106
C48-16R14-12S7-106 picture photo
Mfg. Part Number
C48-16R14-12S7-106
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 12C 9#20 3#16 SKT PLUG
Datasheet Download
C48-16R14-12S7-106.pdf
Availability of C48-16R14-12S7-106
QUANTITY
C48-16R14-12S7-106 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-16R14-12S7-106
Internal Part NumberEIS-C48-16R14-12S7-106
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-16R14-12S7-106
Related LinksC48-16R14, C48-16R14-12S7-106 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-16R14-12S7-106 Details Description
Related parts for C48-16R14-12S7-106
DC/DC CONVERTER 3.3V 17W datasheet.pdf
CONN MOD JACK 6P4C R/A SHIELDED datasheet.pdf
CONN HSG WALL MNT RCPT 48POS datasheet.pdf
CONN RCPT 5 POS BOX MNT W/SKTS datasheet.pdf
FIXED IND 33UH 720MA 540 MOHM datasheet.pdf
MOSFET N-CH 30V 12A PWRDI3333-8 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 20W datasheet.pdf
RES 3.4K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN STRIP HEADER 52POS .100 datasheet.pdf
CONN HOOD CPLNG BOTTOM SZHV3 datasheet.pdf
CONN HEADER BRD/BRD .5MM 100POS datasheet.pdf
CAP ALUM 680UF 20% 80V RADIAL datasheet.pdf