Bel Fuse Inc. C48-16R14Y12S9-402
C48-16R14Y12S9-402 picture photo
Mfg. Part Number
C48-16R14Y12S9-402
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 12C 9#20 3#16 S BY PLUG
Datasheet Download
C48-16R14Y12S9-402.pdf
Availability of C48-16R14Y12S9-402
QUANTITY
C48-16R14Y12S9-402 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-16R14Y12S9-402
Internal Part NumberEIS-C48-16R14Y12S9-402
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-16R14Y12S9-402
Related LinksC48-16R14, C48-16R14Y12S9-402 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-16R14Y12S9-402 Details Description
Related parts for C48-16R14Y12S9-402
CONN EDGECARD 70POS .100 R/A PCB datasheet.pdf
CAP CER 1500PF 2KV X7R 1812 datasheet.pdf
CONN PLUG 2POS STRAIGHT CRIMP datasheet.pdf
RES SMD 3.9M OHM 5% 1/2W 1206 datasheet.pdf
IC SRAM 72MBIT 450MHZ 165FBGA datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 1KV X5F RADIAL datasheet.pdf
LED GREEN CLEAR 2SMD datasheet.pdf
NYLON CARRYING CASE FOR 9070 datasheet.pdf
FAN AXIAL 92X25MM VAPO 12VDC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 100POS .125" datasheet.pdf
FERRITE BEAD 68 OHM 0402 datasheet.pdf