Bel Fuse Inc. C48-16R14Y15P8-406
C48-16R14Y15P8-406 picture photo
Mfg. Part Number
C48-16R14Y15P8-406
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 15C 15#20 P BY PLUG LC
Datasheet Download
C48-16R14Y15P8-406.pdf
Availability of C48-16R14Y15P8-406
QUANTITY
C48-16R14Y15P8-406 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-16R14Y15P8-406
Internal Part NumberEIS-C48-16R14Y15P8-406
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-16R14Y15P8-406
Related LinksC48-16R14, C48-16R14Y15P8-406 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-16R14Y15P8-406 Details Description
Related parts for C48-16R14Y15P8-406
SENSOR MAG SPDT/CO FLANGE 175V datasheet.pdf
HEADER OPEN TURRETT .300 16POS datasheet.pdf
BACKLIGHT LAMP FOR TFT LCD DISP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS R/A .100 SLD datasheet.pdf
TAPE CIRCUIT PLATING 1/2"X 72YD datasheet.pdf
RELAY TELECOM DPDT 2A 5V datasheet.pdf
IC REG LDO ADJ 0.15A 5HSIP datasheet.pdf
CUTTER CABLE 2/0 AWG datasheet.pdf
TVS DIODE 8VWM 18.2VC DO221AC datasheet.pdf
LED XBD BLUE 475NM 39.8LM SMD datasheet.pdf
IC VOICEPORT 2CH FXS 8KHZ 64QFN datasheet.pdf