Bel Fuse Inc. C48-16R20-16S6-406
C48-16R20-16S6-406 picture photo
Mfg. Part Number
C48-16R20-16S6-406
Brief Description
26500 16C 16#16 S BY PLUG LC
Datasheet Download
C48-16R20-16S6-406.pdf
Availability of C48-16R20-16S6-406
QUANTITY
C48-16R20-16S6-406 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-16R20-16S6-406
Internal Part NumberEIS-C48-16R20-16S6-406
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-16R20-16S6-406
Related LinksC48-16R20, C48-16R20-16S6-406 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-16R20-16S6-406 Details Description
Related parts for C48-16R20-16S6-406
IC MCU 16K FLSH 256B SRAM 48SSOP datasheet.pdf
TRANS PNP 65V 0.1A TO-92 datasheet.pdf
CONN READY PNP GEN PURPOSE FO datasheet.pdf
IC PWR/ENERGY 1PH BIDIR 24SSOP datasheet.pdf
CAP CER 8200PF 500V X7R AXIAL datasheet.pdf
RING INSULKRIMP (B-230-56HDX) datasheet.pdf
DIODE ZENER 6.2V 200MW 1005 datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X20MM L-TAB T766 datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X20MM L-TAB T412 datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO .1A 30V datasheet.pdf