Bel Fuse Inc. C48-16R20-16S9-106
C48-16R20-16S9-106 picture photo
Mfg. Part Number
C48-16R20-16S9-106
Brief Description
26500 16C 16#16 SKT PLUG
Datasheet Download
C48-16R20-16S9-106.pdf
Availability of C48-16R20-16S9-106
QUANTITY
C48-16R20-16S9-106 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-16R20-16S9-106
Internal Part NumberEIS-C48-16R20-16S9-106
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-16R20-16S9-106
Related LinksC48-16R20, C48-16R20-16S9-106 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-16R20-16S9-106 Details Description
Related parts for C48-16R20-16S9-106
IC REG LDO 5V 80MA SOT89-3 datasheet.pdf
Connector Receptacle 18 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CONN EDGECARD EXTEND 48POS 0.156 datasheet.pdf
C SH TI CLOSED INS datasheet.pdf
FUSE BRD MNT 315MA 125VAC 63VDC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 75W datasheet.pdf
ANT A-BASE UHF 3.5DB 1/4 WAVE BK datasheet.pdf
RES 1 OHM 10W 0.5% RADIAL datasheet.pdf
Crystal 25.0000MHz 15ppm 18pF 200 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf