Bel Fuse Inc. C48-16R20-25P-106
C48-16R20-25P-106 picture photo
Mfg. Part Number
C48-16R20-25P-106
Brief Description
26500 25C 19#20 6#12 PIN PLUG
Datasheet Download
C48-16R20-25P-106.pdf
Availability of C48-16R20-25P-106
QUANTITY
C48-16R20-25P-106 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-16R20-25P-106
Internal Part NumberEIS-C48-16R20-25P-106
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-16R20-25P-106
Related LinksC48-16R2, C48-16R20-25P-106 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-16R20-25P-106 Details Description
Related parts for C48-16R20-25P-106
STATICIDE HEAVY DUTY 4 OZ datasheet.pdf
CONN HEADER R/A .100 5POS 15AU datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
IC POT 256TAPS 5BYTES 8-MSOP datasheet.pdf
CONN RCPT 7POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
IC PWM/SENSEFET SMPS 1A 8-DIP datasheet.pdf
CONV DC/DC 0.25W 15V IN 12V OUT datasheet.pdf
RES 1.1 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf