Bel Fuse Inc. C48-16R20-25P6-106
C48-16R20-25P6-106 picture photo
Mfg. Part Number
C48-16R20-25P6-106
Brief Description
26500 25C 19#20 6#12 PIN PLUG
Datasheet Download
C48-16R20-25P6-106.pdf
Availability of C48-16R20-25P6-106
QUANTITY
C48-16R20-25P6-106 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-16R20-25P6-106
Internal Part NumberEIS-C48-16R20-25P6-106
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-16R20-25P6-106
Related LinksC48-16R20, C48-16R20-25P6-106 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-16R20-25P6-106 Details Description
Related parts for C48-16R20-25P6-106
CONN EDGECARD 60POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
TRANS NPN 40V 0.1A SOT-23 datasheet.pdf
CONN HEADER .100 DUAL STR 20POS datasheet.pdf
RES SMD 280K OHM 1% 1/8W 0402 datasheet.pdf
CAP TANT 3.3UF 25V 10% 1206 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 4POS INLINE SKTS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 75W datasheet.pdf
ENCAPSULATED CURRENT SENSE TRANS datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS INLINE PIN datasheet.pdf
RES ARRAY 8 RES 390K OHM 16SOIC datasheet.pdf