Bel Fuse Inc. C48-16R20-25S9-106
C48-16R20-25S9-106 picture photo
Mfg. Part Number
C48-16R20-25S9-106
Brief Description
26500 25C 19#20 6#12 SKT PLUG
Datasheet Download
C48-16R20-25S9-106.pdf
Availability of C48-16R20-25S9-106
QUANTITY
C48-16R20-25S9-106 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-16R20-25S9-106
Internal Part NumberEIS-C48-16R20-25S9-106
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-16R20-25S9-106
Related LinksC48-16R20, C48-16R20-25S9-106 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-16R20-25S9-106 Details Description
Related parts for C48-16R20-25S9-106
IC OFFLINE SWIT PWM OCP HV 8SMD datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD datasheet.pdf
RES SMD 511 OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
OSC XO 30.000MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
IC LI-ION BATT/PWR MGMT 169BGA datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 11 Circuit 0.300" (7.62mm) datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 100W datasheet.pdf
RES 6.98K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 60.4K OHM 0.1% 1/8W 0505 datasheet.pdf
RES 39.2 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf