Bel Fuse Inc. C48-16R20-39S8-106
C48-16R20-39S8-106 picture photo
Mfg. Part Number
C48-16R20-39S8-106
Brief Description
26500 39C 37#20 2#16 SKT PLUG
Datasheet Download
C48-16R20-39S8-106.pdf
Availability of C48-16R20-39S8-106
QUANTITY
C48-16R20-39S8-106 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-16R20-39S8-106
Internal Part NumberEIS-C48-16R20-39S8-106
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-16R20-39S8-106
Related LinksC48-16R20, C48-16R20-39S8-106 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-16R20-39S8-106 Details Description
Related parts for C48-16R20-39S8-106
IC SUPERVISOR MPU 4.4V WD 16SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
OSC XO 4.000MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
CAP CER 0.16UF 630V X7R 1825 datasheet.pdf
RES 6.98 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 2K OHM 7W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
MICROPHONE datasheet.pdf
IC REMOTE TEMP SENSOR USSOP datasheet.pdf
CONN EDGE .100 44POS DR LOW P datasheet.pdf
MOD LASER CML 100GHZ 200KM datasheet.pdf