Bel Fuse Inc. C48-16R20-41S7-106
C48-16R20-41S7-106 picture photo
Mfg. Part Number
C48-16R20-41S7-106
Brief Description
26500 41C 41#20 SKT PLUG
Datasheet Download
C48-16R20-41S7-106.pdf
Availability of C48-16R20-41S7-106
QUANTITY
C48-16R20-41S7-106 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-16R20-41S7-106
Internal Part NumberEIS-C48-16R20-41S7-106
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-16R20-41S7-106
Related LinksC48-16R20, C48-16R20-41S7-106 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-16R20-41S7-106 Details Description
Related parts for C48-16R20-41S7-106
IC MCU 8BIT 16KB OTP 84PLCC datasheet.pdf
IC REG LDO 2V 0.15A SOT23-5 datasheet.pdf
RES 180K OHM 1/8W 5% CARBON FILM datasheet.pdf
CAP TANT 220UF 25V 20% 3226 datasheet.pdf
RES 130K OHM 2% 1W AXIAL datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 5A 48V datasheet.pdf
MOSFET N CH 75V 62A D2PAK datasheet.pdf
CONN HEADER 30POS 3.81MM VERT OR datasheet.pdf
MPAC 5R ST PF HDR datasheet.pdf
Crystal 35.4160MHz 10ppm 8pF 60 Ohm -10°C - 70°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf