Bel Fuse Inc. C48-16R20-41S8-106
C48-16R20-41S8-106 picture photo
Mfg. Part Number
C48-16R20-41S8-106
Brief Description
26500 41C 41#20 SKT PLUG
Datasheet Download
C48-16R20-41S8-106.pdf
Availability of C48-16R20-41S8-106
QUANTITY
C48-16R20-41S8-106 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-16R20-41S8-106
Internal Part NumberEIS-C48-16R20-41S8-106
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-16R20-41S8-106
Related LinksC48-16R20, C48-16R20-41S8-106 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-16R20-41S8-106 Details Description
Related parts for C48-16R20-41S8-106
IC AMP AUDIO PWR 2.8W AB 24TSSOP datasheet.pdf
RES SMD 365 OHM 0.5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 98POS .125 EXTEND datasheet.pdf
CAP CER 0.22UF 100V X7R 2225 datasheet.pdf
CAP ALUM 47UF 20% 10V SMD datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 35V 10% 2910 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 75W datasheet.pdf
RECEIVER IR REM CTRL 3V 36.7KHZ datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X20MM L-TAB T766 datasheet.pdf
TV 66C 66#22D PIN PLUG datasheet.pdf
220UF 50V 10X12,5 datasheet.pdf