Bel Fuse Inc. C48-16R20Y25P10-402
C48-16R20Y25P10-402 picture photo
Mfg. Part Number
C48-16R20Y25P10-402
Brief Description
26500 25C 19#20 6#12 P BY PLUG
Datasheet Download
C48-16R20Y25P10-402.pdf
Availability of C48-16R20Y25P10-402
QUANTITY
C48-16R20Y25P10-402 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-16R20Y25P10-402
Internal Part NumberEIS-C48-16R20Y25P10-402
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-16R20Y25P10-402
Related LinksC48-16R20, C48-16R20Y25P10-402 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-16R20Y25P10-402 Details Description
Related parts for C48-16R20Y25P10-402
ICL 10 OHM 20% 3A 9.5MM datasheet.pdf
RES 220 OHM 5W 1% AXIAL datasheet.pdf
MOSFET N-CH 30V 60A DPAK datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
HEATSHK LABEL 0.500" PRESCORE datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 21 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 18POS PIN datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 15 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
CAP MICA 4.3PF 0.5PF 300V SMD datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 3 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
COUNTER HOUR METER datasheet.pdf
CAP 150F -20%, +50% 2.5V T/H datasheet.pdf