Bel Fuse Inc. C48-16R20Y25P10-406
C48-16R20Y25P10-406 picture photo
Mfg. Part Number
C48-16R20Y25P10-406
Brief Description
26500 19#20 6#12 P BY PLUG LC
Datasheet Download
C48-16R20Y25P10-406.pdf
Availability of C48-16R20Y25P10-406
QUANTITY
C48-16R20Y25P10-406 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-16R20Y25P10-406
Internal Part NumberEIS-C48-16R20Y25P10-406
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-16R20Y25P10-406
Related LinksC48-16R20, C48-16R20Y25P10-406 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-16R20Y25P10-406 Details Description
Related parts for C48-16R20Y25P10-406
OSC XO 7.3728MHZ CMOS TTL PC PIN datasheet.pdf
CAP TANT 1UF 25V 20% RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 33 OHM 5% 50W D2PAK datasheet.pdf
CAP ALUM 12UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
SWITCH INTERLOCK SPDT SLOW ACT datasheet.pdf
DIODE ZENER 100V 1W DO213AB datasheet.pdf
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
FIXED IND 1UH 1.15A 150 MOHM SMD datasheet.pdf
QSFP-EDR PASSIVE datasheet.pdf
IC REG BUCK SYNC 36V 1A datasheet.pdf
DIODE GP 1000V 1A SOD123F datasheet.pdf