Bel Fuse Inc. C48-16R20Y25S6-406
C48-16R20Y25S6-406 picture photo
Mfg. Part Number
C48-16R20Y25S6-406
Brief Description
26500 19#20 6#12 S BY PLUG LC
Datasheet Download
C48-16R20Y25S6-406.pdf
Availability of C48-16R20Y25S6-406
QUANTITY
C48-16R20Y25S6-406 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-16R20Y25S6-406
Internal Part NumberEIS-C48-16R20Y25S6-406
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-16R20Y25S6-406
Related LinksC48-16R20, C48-16R20Y25S6-406 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-16R20Y25S6-406 Details Description
Related parts for C48-16R20Y25S6-406
IC ECONOSCILLATOR SS 8-USOP datasheet.pdf
HEATSINK FOR BGAS FIN HGT .45" datasheet.pdf
CAP CER 1UF 1KV X7R RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 75W datasheet.pdf
Connector Quick Connect Receptacle 18-22 AWG 0.250" (6.35mm) Crimp datasheet.pdf
IC NET+ARM NS9750-0 352BGA datasheet.pdf
CAP FILM 10UF 10% 900VAC SCREW datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
FIXED IND 6.8UH 2.4A 91 MOHM SMD datasheet.pdf