Bel Fuse Inc. C48-16R20Y28S6-406
C48-16R20Y28S6-406 picture photo
Mfg. Part Number
C48-16R20Y28S6-406
Brief Description
26500 24#20 4#12 S BY PLUG LC
Datasheet Download
C48-16R20Y28S6-406.pdf
Availability of C48-16R20Y28S6-406
QUANTITY
C48-16R20Y28S6-406 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-16R20Y28S6-406
Internal Part NumberEIS-C48-16R20Y28S6-406
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-16R20Y28S6-406
Related LinksC48-16R20, C48-16R20Y28S6-406 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-16R20Y28S6-406 Details Description
Related parts for C48-16R20Y28S6-406
RES SMD 27.4K OHM 0.1% 1/8W 1206 datasheet.pdf
RES SMD 649 OHM 0.05% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CAP TANT 0.47UF 50V 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 55POS CBL MNT W/SKTS datasheet.pdf
CAP POLYMER 68UF 20% 10V T/H datasheet.pdf
RES 3.3K OHM 2% 1/2W AXIAL datasheet.pdf
RES 57.6K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 26POS INLINE PIN datasheet.pdf
508 TB RIS CLA 180 SOLID datasheet.pdf
CRYSTAL 50.000 MHZ 12PF SMT datasheet.pdf