Bel Fuse Inc. C48-16R20Y28S8-402
C48-16R20Y28S8-402 picture photo
Mfg. Part Number
C48-16R20Y28S8-402
Brief Description
26500 28C 24#20 4#12 S BY PLUG
Datasheet Download
C48-16R20Y28S8-402.pdf
Availability of C48-16R20Y28S8-402
QUANTITY
C48-16R20Y28S8-402 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-16R20Y28S8-402
Internal Part NumberEIS-C48-16R20Y28S8-402
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-16R20Y28S8-402
Related LinksC48-16R20, C48-16R20Y28S8-402 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-16R20Y28S8-402 Details Description
Related parts for C48-16R20Y28S8-402
IC SENSOR MATRIX TOUCH 4CH 14DIP datasheet.pdf
MEMORY CARD FLASH 14GB datasheet.pdf
HEADER 32POS STR DUAL INSUL 2ROW datasheet.pdf
THERMISTORS-MINI GLASS PROBE datasheet.pdf
RES 33.2 OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
RES 6.04K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
MINI ENCLOSED SWES 914CECROSS datasheet.pdf
TRANS PNP DARL 80V 8A datasheet.pdf
SWITCH SNAP ACTION 16A SPST datasheet.pdf
SAFETY MAT 300X1750MM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 26POS .100" datasheet.pdf